Cup 2019/2020

Turquia


Jogos
  • Jornada  
Ter 2019-09-24 11:00h Çorum Belediye - Kasımpaşa
Ter 2019-09-24 12:00h Payas - Boluspor
Ter 2019-09-24 12:00h Mardin BB - Altay
Ter 2019-09-24 13:00h Nılüferspor - Ümranıyespor
Ter 2019-09-24 13:00h Mu?la - Bursa
Ter 2019-09-24 13:00h 1877 Alemdağspor - Sancaktepe
Ter 2019-09-24 13:00h Edirnespor - BB Erzurumspor
Ter 2019-09-24 13:00h Erokspor - Utaş Uşakspor
Ter 2019-09-24 13:00h Somaspor - Keçiörengücü
Ter 2019-09-24 14:00h Altınordu - Selçukspor
Ter 2019-09-24 14:30h Sanlıurfaspor - Erzincan
Ter 2019-09-24 16:30h Balıkesir - Belediyespor
Ter 2019-09-24 17:00h Adanaspor - Fethiye
Ter 2019-09-24 17:00h Osmanlispor - İçel İdmanyurdu Spor
Ter 2019-09-24 17:00h Amed SK - Ağrı 1970
Ter 2019-09-24 18:30h Kocaeli - Sivas
Qua 2019-09-25 11:00h Hacettepe - Denizlispor
Qua 2019-09-25 12:00h Erzin - İnegölspor
Qua 2019-09-25 12:00h Görelespor - Giresunspor
Qua 2019-09-25 12:00h Fatsa Belediyespor - Samsunspor
Qua 2019-09-25 12:00h Elazigspor - Tepecikspor
Qua 2019-09-25 12:00h Düzyurtspor - Demirspor
Qua 2019-09-25 12:30h Zonguldak - Niğde
Qua 2019-09-25 12:30h Kemerspor - Sarıyer
Qua 2019-09-25 12:30h Ankara Demir - Bugsaşspor
Qua 2019-09-25 13:00h Manisa BBSK - Elaziz Belediyespor
Qua 2019-09-25 13:00h Bandırma - Etimesgut
Qua 2019-09-25 13:00h Bodrumspor - Erbaaspor
Qua 2019-09-25 13:00h Tuzlaspor - Nazilli
Qua 2019-09-25 13:00h Silivri - Kastamonu
Qua 2019-09-25 13:00h Kırklareli - Kelkit Belediye Hürriyet
Qua 2019-09-25 13:00h Menemen - Kırşehir Belediyespor
Qua 2019-09-25 13:00h Ergene Velimeşespor - Eyüp
Qua 2019-09-25 13:00h Pendik - Turgutlu
Qua 2019-09-25 14:00h İstanbulspor - Pazar
Qua 2019-09-25 14:30h Kahramanmaraş - Fatih
Qua 2019-09-25 16:30h Diyarbekirspor - Eskişehir
Qua 2019-09-25 17:00h Tarsus İY - Darıca
Qua 2019-09-25 17:00h Karabukspor - Gümüşhane
Qua 2019-09-25 17:00h Afjet Afyonspor - Bayrampaşa
Qua 2019-09-25 18:30h Goztepe - Yozgatspor 1959
Qui 2019-09-26 11:00h TM Kirikkale - Gaziantep BB
Qui 2019-09-26 12:30h Hatay - Siirt İl Özel İdaresi
Qui 2019-09-26 14:30h Gençlerbirliği - Osmaniyespor
Qui 2019-09-26 16:30h Akhisar - Bayburt
Qui 2019-09-26 18:30h Sakarya - 1074 Çankırıspor