Futebol Hoje
C Hora Casa Fora
10:00 CSKA Tosno
15:00 Ajax Dinamo M
18:15 Mónaco Hannover
19:00 Coritiba Joinville
00:30 Peru Paraguai
21:00 Chile Argentina
01:50 Botafogo Sampaio Corrêa
20:30 Vitória Bahia
20:30 Bragantino Santa Cruz
20:30 Náutico Oeste
20:30 ABC Macaé
15:00 Djurgården Orebro SK
15:00 Åtvidaberg Halmstad
17:00 Norrkopig Malmo
10:00 Podbeskidzie Nieciecza
10:00 Dolcan W Puławy
10:00 SC Feyenoord Feyenoord
10:00 Chojniczanka Bytovia
10:00 Arka Gwardia
10:00 Almere Almere City
10:15 Viborg Esbjerg
11:30 Vysočina Dynamo CB
12:00 Wisła Płock Legionovia
12:00 Tom’ Sibir
12:30 Celtic Dukla
13:00 East Fife Dunfermline
13:00 Wil Zurich
13:00 Warrenpoint Derry
13:00 Braunschweig Rubin
13:15 Slavia Zlín
13:15 Znojmo Zlín
13:30 Bargeres Emmen
13:30 Stenhousemuir Livingston
14:00 Nuneaton Derby
14:00 Koblenz M’gladbach
14:00 Genemuiden Zwolle
14:00 Stirlingshire Partick
14:00 LSK Hansa Eichede
14:00 Nürnberg Bohemians 1905
14:00 Teplice Chemnitz
14:30 Lausanne Sion
15:00 Shelbourne Midlothian
15:00 Rehden Cloppenburg
15:00 Raith Brechin
15:00 Bochum WB
15:00 Metalurh Z Sumy
15:00 Berwick North Shields
15:00 Barnet Hungerford
15:00 Edinburgh City Dumbarton
15:00 Winchester Gosport
15:00 Rainworth Mansfield
15:00 Inverurie Elgin
15:00 Romulus Kidderminster
15:00 Seraing United Anderlecht
15:00 Schweinfurt Erfurt
15:00 Dynamo II Arsenal BTs
15:00 Forfar Buckie Thistle
15:00 Dundela Ballymena Utd
15:00 Euratsfeld LASK
15:15 Lechia Shakhtar D
15:30 Leipzig Slovan
15:30 Nikopol Zirka
15:30 Liefering Podbrezová
15:30 Thun FC Schaffh
16:00 MSV 1919 Neuruppin Bremen
16:00 Madese NAC
16:00 Zagłębie Piast
16:00 Lech APOEL
16:00 Lommel Lokeren
16:00 Geel Gent
16:00 Tubize Mouscron
16:00 Aarau Juventus
16:00 Chiasso Azzurri
16:00 Schwechat FAC
16:00 Sandecja Poprad
16:00 Montana Spartak 19 Pleven
16:00 FSV Frankfurt Jablonec
16:30 Ludogorets Lokomotiv M
16:30 Ried Mladá Boleslav
16:30 Poli Timişoara Békéscsaba
16:30 Aus Klagenfurt Union Berlin
17:00 Rennes Laval
17:00 Burghausen Ingolstadt
17:00 Krasnodar WAC
17:00 Górnik AEK
17:00 Istra Gorica
17:00 Levski Volga
17:00 LHC Roda
17:00 MZSE Várda
17:00 Drachtster Cambuur
17:00 Zevenhoven Utrecht
17:30 SVM Sittard
18:00 SVZW Heracles
18:00 Stadspark Groningen
18:00 Inter Krško
18:30 Deurne Eindhoven
18:30 UNA Helmond
18:30 Oosterwijk Dessel
18:30 Bornem Mechelen
19:30 Sint-Truiden Újpest
00:00 FUS Rabat Salé
Estatisticas

Facebook Likes